KONTAKTY

PYRO SERVIS
Pražská 46
530 06 Pardubice
tel: +420 777 760 060
napište nám

NOVINKY

arr3Datum - Novinka č.1Obsah této sekce lze editovat v nabídce Obsah webu -> Struktura menu -> Novinky.... arr3Datum - Novinka č.2Zde je umístěn text novinky. Prvních 30 znaků bude zobrazeno na úvodní straně a zbytek textu na...

Doprava a platba
Možnosti dopravy a platby

 

Veškeré objednávky expedujeme do 2-3 pracovních dní. V případě, že není produkt objednaný zákazníkem skladem, bude vyrozuměn o možném prodloužení dodací doby.

 

Vyhrazujeme si právo v případě nedostupnosti některého produktu nahradit jej jiným, s podobnými efekty a ve stejné cenové hladině. O této změne bude zákazník předem vyrozuměn.

 

DOPRAVA PO ČESKÉ REPUBLICE.

Dopravu na území republiky zajišťuje kurýrní služba. O přibližném čase dodání kurýr zákazníka informuje s dostatečným předstihem - lze si čas dodání mírně upravit.

Cena dopravy je 99,- Kč.

Cena dobírky je 50,- Kč (možno platit kartou).

 

DOPRAVA NA SLOVENSKO

Dopravu na území Slovenska zajišťuje kurýrní služba.

Cena dopravy je 199,- Kč.

Cena dobírky je 100,- Kč.

 

Doprava do zemí evropské unie možná po dohodě a po uhrazení celé objednávky předem. 

 

OSOBNÍ ODBĚR

Objednávku si můžete vyzvednout i v sídle společnosti v Pardubicích - Popkovicích, ulice Pražská 46. Naše prodejna nemá stálou otevírací dobu, proto Vás prosíme o předchozí telefonické vyrozumění - pokusíme se vyhovět času, který se Vám hodí.

Na pobočce lze platit pouze v hotovosti, platbu kartou zatím NEAKCEPTUJEME!

 

PLATBA převodem NA ÚČET

Pokud se rozhodnete za zboží zaplatit převodem na účet, odešleme vaši zásilku po připsání částky na náš účet. tato částka je včetně dopravného. Veškeré údaje pro platbu Vám budou zaslány na email.

 

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat.

 

OGYwZmQ3NT